Впишите название книги, которая вам понравилась,
и выберите наиболее похожую на нее.
Книги, похожие на «Erti Luik, Internetiturundaja lauaraamat»
Autorid: Riina Einberg, Helena Evert, Evely Gorobinski, Kristi Jõeorg, Evert Kraav, Maria Kütt, Ilona Lott, Piret Luts, Mailis Neppo, Lia Ratnik, Egle Saska, Kadi Tamkõrv, Helo Tamme, Pirkko Valge, Ingrid ViinapuuKonsultandid: Paavo Siimann, Enn SaarSee käsiraamat põimib kokku personalijuhtimise perspektiivi, annab Sulle võtmed strateegiliseks personalijuhtimiseks, aitab Sul mõista ja hinnata töö olemust ning töötamise erinevate vormide võimalusi, haarab Sind kaasa töötajakogemuse ja organisatsioonikultuuri loomisprotsessi ning annab Sulle nii agiilseks tulemusjuhtimiseks kui töötajate järjepideva arengu tagamiseks praktilised tööriistad.Käsiraamatu suurim väärtus peitub selle autorites ja elust enesest võetud kogemuslugudel. Kui Sa seda käsiraamatut loed, siis märkad kindlasti, et iga peatükk on oma nägu. See tuleb sellest, et iga peatüki taga on erinev autor – selle valdkonna tunnustatud praktik, kes on põiminud sellesse oma kogemuse ja käekirja. Oleme taotluslikult jätnud alles selle kirjutaja autentsuse, mis teeb käsiraamatu lugemise huvitavamaks ja tekitab lugejal parema sideme kirjapanijaga.Käsiraamatu ülesehitus annab Sulle hea võimaluse lugeda see ühe hingetõmbega otsast lõpuni. Või vastupidi – alustada lõpust nagu mulle tavaliselt meeldib teha. Või lüüa hoopis raamat lahti just selle teema juurest, mis parasjagu endal päevakorral ja vajaks head tuge, mõtteainet, mõnda teist vaatenurka.
Brošüüri eesmärk on selgitada,kuidas saada uuest töötajast vanaks olijaks ja sealjuures terveks jääda. Lisaks antakse ülevaadetöölepingust, muudest kokkulepetest, dokumentidest ja tingimustest, millega tasub arvestada.Samuti saab teavet juhendamise ja väljaõppe korraldamise, töökoha ja -vahendite uuele tulijalesobivaks kohandamise, tervisekontrolli jm vajaliku kohta.
Õpik „Raadiotehnika alused“ on mõeldud eelkõige kõrgkooli esimese ja teise kursuse üliõpilastele, kuid on jõukohane ka teistele tehnika- huvilistele, kel tahtmist ja soovi raadiotehnika valdkonnaga tutvust teha. Raamatu autor on kauaaegne Eesti Lennuakadeemia õppejõud Jaak Umborg ning õpiku sisu tugineb ainekavale, mille alusel on professor Umborg lugenud raadiotehnika aluseid kõigi lennuakadeemia erialade üliõpilastele.Õpikut kirjutama ajendas asjaolu, et pikemat aega oli puudu eestikeelne raadiotehnika ülevaatlik käsitlus. Esimese eestikeelse raadiotehnika õpiku „Raadiotehnika õpperaamat“ väljaandmisest on möödunud juba rohkem kui 80 aastat. Selle koostasid insenerid Voldemar Issako ja Andres Kalmus ning see ilmus 1937. a. Teine ja kuni käesoleva aastani viimane eestikeelne koolidele mõeldud õpik – vene keelest tõlgitud N. M. Izjumovi „Raadiotehnika kursus“ – ilmus 1951. a. Originaalkeelne õpik oli mõeldud kasutamiseks sõjaväe sidespetsialistide koolitamisel.„Raadiotehnika alustes“ käsitletakse raadiotehnika valdkonna põhilisi teemasid, milleks on raadiolainete omadused ja nende levi, raadiosaatja ja vastuvõtja ehitus ja tööpõhimõtted. Selgitatakse olulisi raadioside küsimusi nagu raadiosignaali võimsuse bilanss, eri liiki antennid ja nende omadused, samuti erinevad modulatsiooni liigid. Käsitletakse probleeme, mis tekivad kõrgematel raadiosagedustel. Lisaks antakse ülevaade logaritmiliste suuruste ja skaalade kasutamisest raadiotehnikas.NB! Epub on loetav järgmiste rakendustega: iBooks, Google Play, Adobe Digital Editions, Calibre. See epub ei sobi lugemiseks lugerite ega nutitelefonide monitoridelt.
Mis on aja ja ruumi olemus? Kus asume meie kosmoses?Kuidas avaldub kosmos meis endis?Neile olulistele küsimustele pakub vastust tunnustatud astrofüüsik ja menuteoste autor Neil deGrasse Tyson.Vähestel inimestel on meie päevil mahti kosmost põhjalikumalt tundma õppida. Tyson kirjeldab meile selle olemust ja arengut ning astrofüüsika ajalugu neis lühikestes ja ladusates peatükkides, mille lugemiseks on kerge aega leida ka tänapäeva kiire elutempo kõrvalt.SISSEJUHATUSViimastel aastatel ei möödu nädalatki, ilma et mõni kosmiline avastus jõuaks suurte tähtedega ajalehepealkirjadesse. Tundub, et massimeedia sisu üle otsustajaid on universum huvitama hakanud, aga põhjalikuma kajastuse põhjuseid tuleks ilmselt otsida avalikkuse kasvanud näljast teadusteemade järele. Selle kohta leidub piisavalt tõendeid: menukad teadusteemalised telesarjad, edukad ulmefilmid, kus mängivad esimese järgu tähed ja mis on ekraanile toodud tunnustatud produtsentide ja režissööride poolt. Viimasel ajal on oluliste teadlaste elulugudel põhinevad kinofilmid saanud lausa omaette žanriks. Ka teadusfestivalid, ulmeteemalised kokkutulekud ning teadusteemalised teledokumentaalid äratavad kogu maailmas laialdast huvi.Kõigi aegade enimteeninud filmi lavastanud režissöör valis loo sündmuspaigaks planeedi, mis tiirleb kauge tähe ümber. Selles mängib tuntud näitlejanna, kes kehastab astrobioloogi.* Enamikel teadusharudel läheb praegusel ajal hästi, kuid astrofüüsika valdkonnal veel kõigist paremini. Usun, et ma tean, mispärast. Mingil hetkel on igaüks meist öötaevasse vaadates küsinud: Mida see kõik tähendab? Kuidas see kõik töötab? Ja milline on minu koht universumis?Kui sul pole aega, et universumit tundma õppida kursuste, õpikute või dokumentaalfilmide kaudu, kuid soovid siiski tähendusrikast lühikokkuvõtet antud valdkonnast, siis on mul sulle pakkuda „Astrofüüsika inimestele, kel on kiire“. Sellest õhukesest teosest omandad põhiteadmised, mis aitavad sul orienteeruda kõigis olulisemates ideedes ja avastustes, millel tugineb kaasaegne arusaam universumist. Kui seeläbi suudad minu teadusvalla kohta asjatundlikult mõtteid vahetada ja sul tekib nälg enamagi järele, siis võin oma tööd õnnestunuks pidada.Peeter Helme soovitab: «Nõnda võib soovitada deGrasse Tysoni raamatut igale kooliõpilasele, kelle jaoks keemia ja füüsika on nürid ja mõttetud ained. Aga see on tõeliselt mõnus lugemine igaühele, tõmmates korraks tähelepanu kõrvale maistelt asjadelt ja pannes nägema asju suures – ja kui ma ütlen suures, siis ma mõtlen tõesti SUURES! – plaanis.» (ERRi Kultuuriportaal)Loe ka Delfi Elutarga raamatututvustust ning Forte raamatututvustust.
See käsiraamat on soovitatav hankida neil, kel on algteadmised struktureeritud kaugvaatlusest või on lugenud eesti keeles ilmunud raamatut „Kaugvaatluse Käsiraamatu esimest osa. TDS-meetod”. Samas on käesolev treeningu käsiraamat mõeldud huvi äratamiseks ka neile, kel pole mittemingisuguseid teadmisi kaugvaatlusest. Selle treeningu käsiraamatu läbilugejal, kel tekib huvi kaugvaatlust ka reaalselt kasutama õppida, soovitan hankida „Kaugvaatluse Käsiraamat. Esimene osa. TDS-meetod“. Kindlasti on kasulik lugeda mõlemit käsiraamatut, sest üks täiendab teist.Käsiraamatu esimesest, „TDS-meetodi“-osast leiate üldtutvustuse kaugvaatluse kohta ja detailse õpetuse etapiviisilise kaugvaatluse TDS-meetodi kasutamiseks. „Kaugvaatluse käsiraamat. TDS-meetod” ja „Koordinaatidel Põhineva Kaugvaatluse Treeningu Käsiraamat” on tõlgitud neile, kes ei valda piisavalt inglise keelt, kuid on siiski huvitatud kaugvaatlusest ja selle psühhoenergeetilise tehnoloogia õppimisest.Kaugvaatlus on inimese tajumisvõime pääseda ainuüksi mentaalseid vahendeid kasutades, ligi informatsioonile, mis on tõkestatud distantsi, varjestuse või ajaga.Enam kui 20 aasta jooksul toimunud uuringutele ja katsetele kulutati üle 20 miljoni dollari USA maksumaksjate raha. Selline tegevus toimus salastatud programmides, mis kandsid nimesid nagu GRILL FLAME, CENTER LANE, SUN STREAK, SCANATE, STAR GATE. Nende programmide ühe tulemusena töötati välja käesolev käsiraamat.
Понравилось, что мы предложили?