Meet your next favorite book
Впишите название книги, которая вам понравилась,
и выберите наиболее похожую на нее.

Книги, похожие на «Clair Davies, Päästikpunktiteraapia käsiraamat»

Emily A. Francis
„„Keha tervendab end ise“ on põnev raamat. Autor räägib meile emotsioonidest ja inimkeha sügavast tarkusest, mis võib meid üllatada. Teos aitab mõista meie varjatud külgi, millest oleme varem kuulnud, ent mis alles nüüd saavad meie lähedasteks sõpradeks.“Dr Paulette Kouffman Sherman, psühholoog ja teose „The Book of Sacred Baths“ autor„Emily räägib asjatundlikult ja elegantselt puudutuste kunstist ja selle seostest sügavale peidetud emotsioonidega. Leiad inspiratsiooni ja vabaned − üks lihas korraga.“Dr Micah A. Howard, integratiivse ja funktsionaalse meditsiini terapeut, perearst, hüpnoterapeut ja ettevõtte Invested Healer tegevjuht„Emily on väga vilunud ja tubli terapeut … Soovitan seda raamatut lugeda sportlastel ja kõigil, kes soovivad keha teadlikumalt ja tähendusrikkamalt tundma õppida.“Lara Sturm, USA meister ja rekordiomanik jõutõstmises„[Emily Francis] on korralikku kodutööd teinud ja paljude antud valdkonna asjatundjatega rääkinud. Raamatus esitatud materjalid on seotud suurepärase uue uurimisvaldkonnaga ja need innustavad mind asja lähemalt uurima.“Craig Marker, PhD, Merceri ülikooli kliinilise psühholoogia osakonna juhataja„Emily Francis tõestab lõplikult, et vaim ja keha on tihedalt seotud. Ta ühendab emotsioonide tasandi keha toetava, kaitsva ja kandva lihastikuga. Ta rajab tugeva silla ida ja lääne meditsiini vahele ning lammutab valearusaamadest ehitatud müürid.“Dr Sara Raiser, massöör
Ülar Allas
Millised on kõige ohtlikumad viirused?Miks on vaja igal aastal uut gripivaktsiini?Kas vaktsiine peaks kartma või pimesi usaldama?Neile ja teistele olulistele küsimustele leiate vastused käesolevast teosest.Viiruste uurimise ja vaktsineerimise ajalugu on kirju nagu põnevusfilm, milles leidub kangelasi ja ohvreid, skandaale ja triumfe. See raamat aitab lugejal mõista viiruste ja vaktsiinide olemust ning saada osa teadusloo valust ja võlust.Bioloogiadoktor Ülar Allas on riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija. Ta on avaldanud raamatuid ja kirjutanud arvukalt populaarteaduslikke artikleid, mis on võitnud mitmeid auhindu.
Agnes Wold
Kui oled varsti lapsevanemaks saamas või äsja saanud, külvatakse sind üle heatahtlike nõuannetega raseduse ja vanemaks olemise kohta. Ja sa kuulad neid, sest kui asi puudutab sinu last, siis soovid sa kogu südamest talitada õigesti. Aga kuidas otsustada, mis on kõige õigem, kui paljud nõuanded on üksteisele risti vastu käivad?Agnes Wold ja Cecilia Chrapkowska, kogenud Rootsi arstid ja teadlased, püüavad korda luua selles soovituste ja „tõdede“ džunglis, alates sünnitusest, allergiatest, imetamisest ja vaktsineerimisest kuni alkoholitarvitamise ja kõhuvaludeni.Rootsis palju poleemikat tekitanud teos sisaldab ohtralt teaduslikke fakte, mõistlikke nõuandeid ja müütide purustamist, see on suunatud kõigile lapsevanematele, hoolimata soost ja perekonna koosseisust.Autoritel on kahe peale kokku kaheksa last ja neli lapselast, nii et nad teavad, kui üksildaselt ja nõutult võib ennast tunda, kui tuleb hakata vastutama ühe väikese elu eest. Selle raamatuga tahavad nad peaasjalikult arstide ja teadlastena levitada teadmisi, milleni on nad jõudnud aastakümneid lapsevanemaks olemist uurides.
Adik Levin
"Adik Levin on arst. Aga ta on ka palju muud. Ta on inimene, kes teeb oma tööd südamega. Raamatus „Dr Levini tervisenõuanded“ räägib Adik Levin humaansest ehk inimsõbralikust meditsiinist, ema ja lapse tervisest ning sellest, kui tähtis on vastsündinule ema lähedus. Ühtlasi kutsub dr Levin meid üles sügavamalt järele mõtlema, mis on tervis, mis on tervislik toit ja kuidas tervislikult elada. Ta jagab soovitusi, mida oma igapäevases toitumises ja elustiilis silmas pidada, et säilitaksime tervise ja elurõõmu ka kõrges eas.„Dr Levini tervisenõuannetest” võiks saada hea käsiraamat igas peres ning väärt õppematerjal koolides. Temast leiab mõtteainet nii algaja tervisehuviline kui ka kogenud meedik."
Понравилось, что мы предложили?