Впишите название книги, которая вам понравилась,
и выберите наиболее похожую на нее.
Книги, похожие на «Joel Fuhrman, Kuulikindlad lapsed. Tagage oma lapsele haigusteta elu»
Nutika soolestiku dieet ei ole seotud kalorite ega piirangutega, vaid puudutab toitumise ja eluviisi muutmist, sest paljusid kõhuhädasid õnnestub paremini ravida just nii.Raamat annab ülevaate, mida soolestik teeb ja mis juhtub siis, kui asi viltu läheb. Lisaks sellele, et soolestik muudab toidu energiaks, kannab see hoolt immuunsüsteemi eest ja toodab rohkem kui paari tosinat erinevat hormooni, mis mõjutavad kõike alates isust kuni tujuni. Samuti vaadeldakse mitmete soolestiku hädade uuemaid ravivõtteid, alates gluteenitalumatusest kuni ärritatud soole sündroomini.
Meie ajal on tõeline luksus see, kui saad endale lubada Vaba Aega. Aega, mil mõtte- ja tegutsemispuhkusest võib saada alguse tee, mis viib hoopis teise suunda. Luksus on see, et saad nii tööl käia, et sa tahadki seda teha. Luksus on töö tegemine ilma tööl käimata.Sa tead küll, et võimatu on vahel võimalik, ilma et me teaks, kuidas.Millist elu sa tegelikult tahaksid?Raamat “Leia oma tee” võib anda tuge muudatuste tegemiseks oma tööelus, kuid see mitte ainult ei innusta oma töölepingut lõpetama, vaid ka hoiatab selle eest. Ta aitab leida, aga ei anna otsest vastust küsimusele, mida sina tahad oma elu kutsena teha – see aga on põhiküsimus, kõige alus.Vastus tuleb sul endast üles otsida.Merit Raju:Minu mõtteist said alguse igasuvine Joogafestival ja Hingele Pai ajakiri, samuti mitmed elust inspireeritud raamatud. Erialalt olen Hamburgi ülikooli rahvusvahelise juhtimise magister, aga olen end täiendanud joogaõpetajate koolitustel ja pidev eneseareng on minu elustiil.
Heli Künnapas (sünd. 1982) on Pärnumaalt Halinga vallast pärit kirjanik, kelle teostest on seni ilmunud noorsooromaanid «Lõpupidu» ja «Tristan» ning romaan «Homme on ka päev».Koos elukaaslase Herlendiga on tal neli väikest last ning hobitalu, kus kasvavad lambad ja hobused ning sünnivad järgmised kirjatükid.“Raamat «Minu ilus elu maal» algas pidevatest küsimustest, et «kuidas te selle kõigega hakkama saate?» Nende kaante vahel kirjeldatud perioodil oli meil veel vaid kolm last, paarsada küülikut ning igast otsast renoveerimist vajav maamaja. Proovisin siis enda ja teiste jaoks paberil järge pidada, et kuidas meie elu kulgeb. See ei ole roosamanna teos lilledest ja liblikatest, vaid reaalsetest olukordadest, probleemidest ja suurest hulgast rõõmudest, mida väikeste lastega maal elamine kaasa toob. Need leheküljed elust endast said kirja aga siiras lootuses, et mõnigi inimene pärast nende lugemist leiab endas soovi ja julgust proovilepanevasse, kuid hinge tasakaalustavasse maaellu sukeldumiseks.Meie jaoks on selle raamatu kaante vahel kirjeldatu üks periood, üks osa teest, millel kohalejõudmist ei ole. Suurim tarkus on olla kohal kogu aeg ja osata näha ning hinnata olemasolevat ja seda edasi arendada. Seda püüamegi jätkuvalt teha oma ilusat maaelu iga päev edasi elades.”
"Raamatus “Sinu laps, sinu valik” uurib auhinnatud ajakirjanik Jennifer Margulis tänapäeval tavaliseks saanud praktikaid raseduse, sünnituse ja lapse esimese eluaasta jooksul. Ta tõstatab küsimusi nõuannete kohta, mida jagatakse värsketele emadele ja julgustab vanemaid kahtlema selles, mida neile sünnituseelse ja vastsündinu hoolduse kohta räägitakse. Margulis selgitab, kuidas emade ja beebide hooldus on tihti mõjutatud ärihuvidest ning vaatleb muuhulgas lähemalt järgmisi teemasid:– Miks keisrilõigete arv suureneb– Miks üha enam naisi loobub rinnaga toitmisest– Kuidas mähkmetööstus mõjutab vanemaid potitreeningut edasi lükkama“Jennifer Margulise „Sinu laps, sinu valik“ on uuriva ajakirjanduse suurepärane näide. Küsitledes oma ala tippspetsialiste paljastab ta lõksud, millesse (Ameerika) heausksed lapsevanemad võivad sattuda, tehes otsuseid tervishoiuteenuse osutaja (kas suur või väike haigla, naistearst või ämmaemand, laste- või perearst), ümberlõikamise, vaktsineerimise, rinnaga vs pudelist toitmise või mähkmete valikul.” – Ingrid Kaoküla, 32-aastase staažiga ämmaemand (RM)"
Понравилось, что мы предложили?