Впишите название книги, которая вам понравилась,
и выберите наиболее похожую на нее.
Книги, похожие на «Simon Spence, Depeche Mode: kultusbändi lugu»
Depressiooni põdeva, kuid meeleheitlikult „normaalsust” ihkava Rachel Culleni suhted ei õnnestunud, karjäärivalik osutus valeks ning ainsaks toetuspunktiks elus oli alkohol ja šokolaad. Vaimsete piinade nõiaringis sipeldes tõmbas ta jalga vanad jooksutossud.Mõte, et ta võiks olla „jooksja”, polnud talle varem pähegi tulnud, ja kui ta end esimest korda liikvele minema sundis, teadis ta, et see toob kaasa vaeva ja valusid. Ta ei aimanudki, et see samm võib teda ka terveks ravida.Läbi kogu teose, mis sisaldab ka Racheli päevikusissekandeid alates teismeliseajast, kui ta veel jooksmisega ei tegelenud, kuni Londoni maratoni läbimiseni, küsib ta endalt, kas ta suudab tõesti oma deemonite eest ära joosta.„See raamat on imeline tõestus selle kohta, kuidas sport võib elu muuta.”– Louise Minchin, BBC ajakirjanik ja saatejuht
Mitte keegi ei ole sündinud juht ja eriüksuse väljaõpe ei ole mingi lapsemäng. Eliitvägedesse pääsemise armututel valikkatsetel ellujäämiseks tuleb olla vintske, agressiivne, ülimalt tähelepanelik ja distsiplineeritud – kõik need on omadused, mis iseloomustavad parimaid juhte.Pärast 13-aastast sõjaväeteenistust ning nelja aastat Ühendkuningriigi eriüksuses Special Boat Service (SBS) on Ant Middleton musternäide sellest, mida on vaja hiilgavate saavutusteni jõudmiseks.Selles paeluvas, põnevusrohkes ja avameelses biograafias kõneleb Ant oma elu kõrghetkedest ja valusatest madalseisudest – erivägede valikkatsetest läbisaamise joovastusest kuni isa enneaegse surmaga toimetuleku, vanglasse sattumise ja sõjaväest lahkumiseni. Need on tema väärtuslikud õppetunnid, millest on kõigil midagi õppida.Ant Middleton on Briti televisiooni Channel 4 hittsaate „SAS: võidab see, kes julgeb” esinumber. Karjääri jooksul on ta teeninud Ühendkuningriigi eriüksuses, merejalaväes ja langevarjurite 9. eskaadri kuninglikus insenerikorpuses.„Eriüksused otsivad oma ridadesse inimesi, kes suudavad päevast päeva võtta seda ametina, ega lase sel ennast hävitada. Selline olin minagi. Sellised inimesed ei sünni niisuguseks. Neid tehakse.“ ANT MIDDLETON
ELON MUSK ON MEIE AJA KÕIGE HULLJULGEM ETTEVÕTJAAjaloos leidub vähe ettevõtjaid, kellel oleks sama geniaalne visioon ja tegutsemistung. Musk, kes on kui tänapäevane kombinatsioon Thomas Edisonist, Henry Fordist, Howard Hughesist ja Steve Jobsist, on rajanud nii PayPali, Tesla Motorsi, SpaceXi kui ka SolarCity. Kõik need ettevõtted on raputanud äri- ja tööstusringkondi, kujundavad tulevikku ja on muutmas ulmet tegelikkuseks. Kogenud tehnoloogiaajakirjanik Ashlee Vance pakub seninägematu pilguheidu tolle Silicon Valley hulljulgeima ärimehe elule ja tegemistele. Tänu autori eksklusiivsele juurdepääsule nii Muskile endale, tema perele kui ka sõpradele, jälgib raamat peategelase teekonda alates raskest lapsepõlvest Lõuna-Aafrikas kuni tõusmiseni maailma äritippude sekka.Vance vestles ligi kolmesaja inimesega. Tulemuseks on erakordne lugu pöörastest ja maailma muutvatest ettevõtmistest ning portree keeruka iseloomuga mehest, kes on uuendanud tööstust ja süstinud sellesse innovatsiooni – ning kogunud ka hulgaliselt vaenlasi.1992. aastal saabus Elon Musk lennukatest ambitsioonidest kannustatud immigrandina USAsse, valmis ellu viima oma metsikumaid unistusi. Sellest ajast peale on Muski Ameerika mägedena kulgenud tee toonud talle meeletu edu kõrval ka sügavaid pettumusi. Pärast rasket eluetappi, kui mees PayPalist lahkuma sunniti, samal ajal kui ta pidas võitlust eluohtliku malaariaga ja leinas vastsündinud poega, jättis Musk Silicon Valley ja siirdus Los Angelesse. Järgnevatel aastatel kulutas ta sõprade hämmastuseks kogu Paypali müügist teenitud varanduse elektriautode ja kosmosesüstikute väljatöötamisele. 2012. aastaks oli Musk suutnud hakkama saada ühe suurejoonelisema taastumisega ärimaailma ajaloos: nii Tesla, SpaceX kui ka SolarCity olid saavutanud võrreldamatu edu ja Muski netoväärtus kerkis enam kui 5 miljardi dollarini.Ajal, mil paljud ettevõtted on keskendunud pigem kerge raha jahtimisele kui julgete riskide võtmisele ja uute radikaalsete tehnoloogiate rakendamisele, paistab Musk silma ainsa ärimehena, kellel jätkub piisavalt visiooni ja dünaamilisust, et teha revolutsiooni korraga koguni kolmes tööstusharus. See raamat on suurepärane ja põhjalik uurimus sellest, mida tähendab Muski karjäär tehnoloogiatööstusele, milles parasjagu käivad suured muutused, ning osundab, kui uskumatuks võib käesolev sajand kujuneda.ASHLEE VANCE on üks olulisemaid tehnoloogia teemadel kirjutavaid autoreid. Kirjutanud aastaid New York Timesile Silicon Valleys ja tehnoloogiatööstuses toimuvast, siirdus Vance tööle ajakirja Bloomberg Businessweek, kus ta on avaldanud kümneid kaanelugusid ja reportaaže teemadel alates küberspionaažist kuni DNA sekveneerimise ja kosmoseuuringuteni.
Oma suure ja mitmepalgelise fännklubi ning produtsent David Fosteri suuniste abil püüab Bublé kontrollida karjääri, mis võib vahel olla sama tujukas, kui ta on geniaalne. Autor vaatleb samal ajal ka algusaastate kahte tähtsamatsuhet Debbie Timussi ja Emily Bluntiga. Samuti on juttu kihlusest ja abielustArgentina näitlejanna ja modelli Luisana Lopilatoga.Ainulaadse talendina, kes oma mõtlematute märkuste ja ootamatuteetteastetega näib pidevalt flirtivat vastuoluga, paistab Bublé siiski karjääriredelilteelahkmel olevat. Raamat „Praegusel hetkel: Michael Bublé lugu” analüüsib tema tähelepanuväärseid saavutusi praeguseni ja spekuleerib ka ettearvamatu tuleviku teemal mehe jaoks, kes on kaasaegses muusikas üks tõeliselt omapärane tegija.
Sellist raamatut ei ole eestlased varem kirjutanud. Eestlastest rändureid ei ole varem niimoodi pantvangi võetud. Siin raamatus ei ole mingit tagantjärele tarkust. See on aus lugu sellest, mida seitse meest nägid, tundsid, mõtlesid 114 päeva jooksul Lähis-Idas. See raamat on tänuks neile, kes ootasid, otsisid ja päästsid. Tiit Pruuli Raamatu müügist laekunud tulud annetatakse heategevuseks.
Понравилось, что мы предложили?