Впишите название книги, которая вам понравилась,
и выберите наиболее похожую на нее.
Книги, похожие на «Temple Grandin & Richard Panek, Autism. Diagnoosimise alused ja suhtumine autistidesse»
Abielu on rikutud sellest ajast peale, kui abielu leiutati, ja sama kaua on üritatud petmist ära keelata. Õigupoolest iseloomustab truudusetust visadus, mida abielu võib vaid kadestada.Kuidas peaksime suhtuma sellesse põlisesse tabusse, mis on üldiselt keelatud, aga mida ometi sama üldiselt tehakse? Miks inimesed petavad – isegi need, kes on õnnelikult abielus? Ja mida me „truudusetuse” all täpselt silmas peame? Kas petmiskindel abielu on üldse olemas? Kas petmine võib mõnikord abielule kasuks tulla?Sadade paaridega töötanud terapeut Esther Perel kinnitab, et reetmine teeb haiget, kuid sellest on võimalik paraneda. Truudusemurdmine võib olla uks, mis viib uude abiellu – sama inimesega. Õige lähenemise korral võivad paarid nende tormiliste kogemuste abil kasvada ja õppida, olgu siis koos või eraldi.Perel põimib päriselt juhtunud lugusid teravapilgulise psühholoogilise ja ühiskondliku analüüsiga ning kutsub lugeja kaasa ausale, arukale ja põnevale uurimisretkele mööda tänapäeva abielu keerdkäike.
Julia elab koos oma kassiga üksi Viinis. Ühel päeval saab ta kindla peale sõbraks Elfriede Jelinekiga, ent kuni see juhtub, peab ta töötama üliambitsioonikate firmajuhtide ja vähemotiveeritud noorte keeleõpetajana.Pargipingil saab Julia tuttavaks Beniga ja pikkamööda kasvab sellest välja armastus. Kõik on täiuslik, välja arvatud väike asjaolu, et Ben elab põõsas …Armastuslugu sellest, kuidas valida südamega, jättes kõrvale pealispinna, ootused ja katkised riided.
Vägivallatu suhtlemine (VVS) on meetod kaastundlike suhete saavutamiseks, mille töötas välja 1963. aastal Marshall B. Rosenberg, kes on seda sestsaadik pidevalt täiendanud. VVS pakub põhitõdede raamistikku ja oskusi, lahendamaks inimeste probleeme kõige intiimsematest muredest kuni globaalpoliitiliste konfliktideni.
416 lkTeadlased on üle kümnendi püüdnud töötada välja „roosat tabletti“, mis mõjuks naistele nagu Viagra meestele. Miks pole see õnnestunud? See raamat teeb selgeks, miks säärasest tabletist ei leia kunagi lahendust.New York Timesi bestseller „Leia oma kirg“ on ladusas keeles kirjutatud teaduslik ülevaade naiste seksuaalsuse toimimisest. Teadusuuringud näitavad, et rahuldava seksielu saavutamisel pole tähtsaimaks faktoriks mitte see, mida ja kuidas voodis teed, vaid see, mis tundeid see sinus tekitab. See tähendab, et stress, meeleolu, usaldus ja kehapilt pole naiste seksuaalse heaolu kõrvalised faktorid, vaid asuvad selle keskmes. Kui neid tunned ja mõjutada oskad, saad luua endale parema ja nauditavama seksielu kui võimalikuks pidasid.„Raamatu „Leia oma kirg“ lubadus on see: ükskõik kus sa oma seksuaalsel rännakul parajasti oled, kas sul on vapustav seksielu ja tahad selle vapustavust laiendada või oled raskustes ja otsid lahendusi, õpid sa midagi, mis parandab su seksielu ja muudab seda, kuidas mõistad seda, et sa oled seksuaalne olend. Ja avastad, et isegi kui sa end nii ei tunne, oledki juba seksuaalselt terviklik ja terve,“ kirjutab autor Emily Nagoski sissejuhatuses. „Nii ütleb teadus. Võin seda tõestada.“Seksuaalhariduse koolitaja Emily Nagoskil on Indiana ülikoolist doktorikraad tervisekäitumises väitekirjaga inimeste seksuaalsuse teemal. Pärast kaheksat aastat lektorina töötamist reisib ta nüüd ringi, koolitades tervishoiutöötajaid, üliõpilasi ja muid huvilisi seksuaalse heaolu teemal üle kogu maailma.
Avasta unenägudes sisalduv tarkus, et parandada oma suhteid, rikastada elu ja vaimselt kasvada. Diane Brandon õpetab, kuidas kasutada unenägusid teadvuse avardamiseks, probleemide lahendamiseks, inspiratsiooni leidmiseks ja oma elu sügavamaks mõistmiseks, käsitledes järgmisi teemasid:– unenägude tüübid ja nende üldised tähendused– unenägude meenutamise ja esilekutsumise tehnikad– endelised unenäod ja selgeltnägemine– detailsed juhised unenägude tõlgendamiseks– tervisega seotud ja tervendavad unenäod– unenägude kasutamine kõrgema teadlikkuseni jõudmiseks
Понравилось, что мы предложили?